You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вантажний ліфт VS Стійковий підйомник — смертельна битва ліфтових систем!

Лифт против подъемника

Здавалося б, вибір ліфта — перевірене рішення, яке вже багато років використовують на підприємствах промислового типу, на складах та навіть у житлових будинках. Але це обладнання, яке вже морально застаріло. Складна конструкція, трудомістке виробництво та монтаж, обов'язково наявність бетонної шахти, а також ціла купа вимог та норм — все це не додає привабливості вантажним ліфтам.

Ліфт або підйомник?

За останні кілька років популярності набрав новий тренд — гідравлічні консольні підйомники, як більш сучасна та ефективна альтернатива вантажним ліфтам. Вони дешевші, надійніші, простіші і не вимагають реєстрації в державних органах контролю. Гнучкий конструктив дозволяє розробляти десятки рішень для різних завдань: від переміщення палет зі складу в магазин і розвантаження транспорту, до підйому багатотонних об'єктів важкої промисловості.

Далі ми наочно і на прикладах розглянемо кілька ситуацій, коли гідравлічний підйомник дозволив вирішити поставлене завдання там, де вантажний ліфт навіть неможливо встановити.

Приклад 1: підйомник у самонесучій шахті

Це один із наших нещодаво реалізованих проектів — підйомник для складу гірничообробного комплексу. Приміщення не дозволяє використовувати вантажний ліфт, тому що:

  • Немає шахти та немає можливості її виготовити;
  • Недостатньо місця для встановлення;
  • Якщо готувати місце під ліфт, вийшло б надто дорого.

Стоечный подъемник в самонесущей шахте

Загалом, трудовитрати не окупаються. Чого не скажеш про консольний підйомник, який ми розробили та змонтували. Зробили під нього самонесучу шахту.

Що безпечніше підйомник чи ліфт?

Окремо варто звернути увагу на системи безпеки: ворота з магнітними замками та надійний аварійний клапан. Якщо в ліфті відбувається обрив троса, то це майже завжди призводить до сильних матеріальних збитків, а то й жертв. Із підйомниками такого не буває — якщо відбувається розрив системи або різке падіння тиску, аварійний клапан не дає платформі впасти. Він плавно опускає платформу у вихідне положення.

Сварная самонесущая шахта подъемника

Самонесуча означає, що вона сама несе все навантаження — не потрібно кріплення до стіни або додаткові опори.

Приклад 2: підйомник у шахті ліфта

Тут вже є справжня ліфтова шахта з цегли. Начебто можна поставити вантажний ліфт, але насправді ні. Для ліфта потрібна не лише шахта, а й приміщення під машинне відділення, а його тут нема.

Гидравлический подъемник в шахте лифта

Ми встановили гідравлічний двостійковий підйомник з воротами та магнітними замками. Таке обладнання повністю вирішує завдання підйому та спуску продукції на підприємстві.

Приклад 3: консольний підйомник

Проект складського стійкового підйомника. Немає повноцінної шахти, але є стіна, за яку можна закріпитись, тоді консольний підйомник буде найбільш оптимальним рішенням.

Компактная конфигурация мачтового подъемника

Гідростанція та розподільний блок — от і все "машинне відділення" для гідравлічного підйомника. Подивіться, наскільки мало місця займає така конфігурація. Жоден вантажний ліфт достатньої потужності тут не встане. Все ще думаєте, який ліфт вибрати?

Виробництво гідравлічних підйомників

В чому основна відмінність підйомника від ліфта — трудовитрати виготовлення підйомника значно нижчі, ніж на ліфт. Це сильно позначається на кінцевій вартості рішення. При цьому надійність та довговічність підйомників вища. На нашому заводі Форстор у місті Дніпро налагоджено сучасне виробництво повного циклу з власним проектним відділом та камерою порошкового фарбування. Ми виготовляємо гідравлічні підйомники різних конфігурацій.

Завод подъемников в Украине

Уся продукція відповідає чинним технічним регламентам, у тому числі й новим будівельним нормам. Ми спеціалізуємося на комплексному підході до реалізації проектів: розробляємо найбільш оптимальне рішення та проектуємо підйомник, виготовляємо ліфти на гідравліці, виконуємо доставку по всій Україні з наступним складанням та пусконалагодженням на об'єкті замовника. Надаємо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування підйомників та гарантію виробника — до 2 років.

Ліфти або підйомники

Якщо ви все ще ставите це питання, то краще вибирайте підйомники, точно не помилитесь. Замовляйте розробку рішення для ваших завдань у Форстор. Телефонуйте за телефонами, які вказані вгорі сторінки або надсилайте заявку нам на пошту. Всі контакти ви знайдете на цій сторінці, у тому числі і карти проїзду до нашого офісу відділу продажів та заводу у місті Дніпро. Приїжджайте та переконайтеся, що ми працюємо на совість.

Задайте своє питання