You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Вертикальний підйомник для інвалідів з нержавіючої сталі

Підйомник для інвалідів нержавіючий — ефективне рішення для організації безбар'єрного середовища та інклюзивної освіти. Такий варіант виконання забезпечує візуальну привабливість обладнання та максимальний захист від корозії. Вертикальний підйомник з нержавіючої сталі ідеально підходить для встановлення на вулиці та відмінно вписується в екстер'єр будь-якої будівлі.
від 170 000 грн.
Вертикальний підйомник (нержавіюча сталь)

Основні переваги:

  • Оптимальна заміна сходовому пандусу;
  • Зрозуміле і просте управління;
  • Надійна антивандальна конструкція;
  • Привабливий зовнішній вигляд;
  • Максимальний захист від корозії;
  • Плавний рух платформи.

Технічні характеристики

Висота підйому мм до 4000

Вантажність

кг

250

Розмір платформи (стандарт)

мм

1250х950

Максимальна швидкість

м / с

0,15

Електроживлення

В, Гц

220, 50

Система управління

В

24

Рівень шуму

дБ

не більше 63

Двигун

кВт

0,75

Привід

— гідравлічний

Управління

— кнопки постійного натискання

Платформа

— протиковзне покриття

Виконання

— нержавіюча сталь

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Нержавіючий підйомник для інвалідів — виробництво Форстор

Сучасне обладнання з комп'ютерним управлінням
Виробництво повного циклу
Ділянка проведення зварювальних робіт
Встановлення захисних огорож і хвіртки
Збірка панелі управління вертикального підйомника

У нашій лінійці продукції важливе місце займають рішення для організації безбар'єрного середовища. Інвалідні підйомники виготовляються згідно з ТУ У 28.2-41922252-001:2018 "Підіймальні платформи для осіб з обмеженими фізичними можливостями FORSTOR. Технічні умови".

Ми виробляємо різні конструкції інвалідних ліфтів під будь-які умови експлуатації. Зокрема виготовляємо вертикальні підйомні платформи з нержавіючої сталі, які ідеально підходять для встановлення на вулиці. Забезпечуємо доставку та професійний монтаж.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Купити вертикальні підйомники для інвалідів з нержавіючої сталі

Ліфт для інвалідів з нержавіючої сталі дає змогу людині на візку отримати вільний доступ у будь-яку будівлю. Крім того, обладнання в такому виконанні має привабливий вигляд і не тільки не зіпсує екстер'єр будівлі, а й у більшості випадків вдало доповнить вхідну групу. Вертикальні підйомники для людей з інвалідністю мають просту і надійну конструкцію. Платформа піднімається по щоглі, яка кріпиться до стіни. Майданчик має рифлене протиковзке покриття, оснащений захисними огородженнями і хвірткою. Панель управління підйомником гранично проста, всі кнопки підписані й розташовані на зручній висоті.

Замовляйте вертикальні та похилі інвалідні платформи з нержавіючої сталі безпосередньо у заводу-виробника Forstor Industry. Ви отримаєте дійсно якісне та довговічне обладнання, яке не поступається найкращим європейським зразкам. Ми надаємо повний комплекс послуг — проєктування, виготовлення, доставку та монтаж. У вас є можливість купити інвалідний ліфт "під ключ" в будь-якій точці України.

За детальною консультацією звертайтеся до нашого відділу продажів. Досвідчені менеджери роз'яснять всі нюанси та виберуть оптимальний підйомник під ваше конкретне завдання. Повний список контактів — на цій сторінці. Створюйте доступне середовище та організовуйте інклюзивну освіту з підйомним обладнанням Форстор.