You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Навісний відвал для прибирання снігу

Пропонуємо просте і дієве рішення для прибирання снігу на підприємстві, де є вилочний навантажувач. Взимку не потрібно буде викликати трактор, щоб прибрати територію. Достатньо просто закріпити на вилах навантажувача ківш і перетворити його на повноцінну снігоприбиральну машину. Швидко, просто й економно.
Снігоприбиральний відвал для вилочного навантажувача

Технічні характеристики

Ширина мм 1600 - 2500
Висота мм 650 - 850
Регулювання механічне
Матеріал ножа гумова смуга

Особливості навісного відвалу

  • Ніж відвалу гумовий, без амортизації (жорстка фіксація)
  • Тип відвалу поворотний
  • Напрямок снігу, що відкидається: направо по ходу руху, наліво по ходу руху, двосторонній

Як кріпиться відвал?

  1. Вила входять у кріплення до кінця
  2. Закручуються гвинти, притискаючи кріплення відвалу до вил навантажувача

Заявка на підбір запчастин

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Принцип роботи

Відвал фіксують на вилах навантажувача кріпильними гвинтами-баранчиками. Далі залежно від конструкції або вручну виставляють потрібний кут нахилу, або підключають гідроциліндр до системи навантажувача. Останній варіант дає змогу змінювати кут повороту просто з кабіни оператора. Після таких нехитрих маніпуляцій, відвал готовий до роботи.

Безпечна експлуатація

Головний захисний елемент у конструкції відвалу - зносостійка гумова смуга, яка використовується як ріжуча крайка або ніж. Товщина смуги досягає 40 мм. Це свого роду амортизатор, який захищає металоконструкцію від наїздів на приховані під снігом перешкоди, а також від зрізання асфальту. Її легко можна замінити в разі зносу - не потрібно міняти весь відвал.

З усіх питань звертайтеся до відділу продажів компанії Форстор. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас і допоможуть вам купити відвал під ваш навантажувач. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку на сайті. Повний список контактів з докладною картою проїзду та адресою головного офісу ви знайдете на цій сторінці. Чекаємо ваших звернень!