You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомний стіл із нержавіючої сталі

Нержавіючий підйомний стіл стане чудовим рішенням для підприємств харчової промисловості та фармацевтичних компаній. Таке обладнання відмінно працює в умовах підвищеної кислотності та вологості. Вони відповідають санітарно-екологічним нормативам і при цьому дають змогу значно збільшити ефективність перевантажувальних процесів на підприємстві.
Підйомний стіл із нержавіючої сталі

Переваги підіймальних столів із нержавіючої сталі

  • Стійкість до корозії та агресивних середовищ
  • Відповідність санітарним нормам
  • Проста і надійна конструкція
  • Подвійний запас міцності та вантажопідйомності
  • Не потребують реєстрації в органах контролю

Технічні характеристики

Довжина підіймальної платформи

мм

до 6000

Ширина підіймальної платформи

мм

до 3000

Максимальна висота підйому

мм

5000

Максимальна вантажопідйомність

кг

10000

Висота у складеному стані

мм

300-500

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво підіймальних столів із нержавіючої сталі

Ділянка фрезерувальних робіт
Ділянка обробки листової сталі
Програмований плазморіз
У нас працюють кваліфіковані фахівці
Шліфування елементів підйомника

Виготовляємо підіймальні столи з нержавіючої сталі на заводі в місті Дніпрі. Все обладнання відповідає чинним технічним регламентам, і виробляється відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підіймальні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Працюємо по всій Україні, спеціалізуємося на реалізації комплексних проєктів "під ключ". Проектуємо і виробляємо підйомники будь-якої складності, виконуємо доставку з подальшими монтажними та пусконалагоджувальними роботами. Надаємо гарантію від виробника.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції

Ножичний підйомник з нержавійки ні чим не відрізняється від стандартного розвантажувального столу, крім власне виконання з нержавіючої сталі. Той самий підіймальний механізм у вигляді пари ножиць, які приводяться в дію гідравлічним циліндром. Тиск у циліндрі нагнітається силовим блоком, що й забезпечує підйом. Маслостанція складається з резервуара для робочої рідини, електродвигуна, насоса і рукавів високого тиску. Як виробник гідравлічних підйомників, ми можемо виконати проєкти та з більшою висотою підйому та кількістю ножиць, все залежить від технічного завдання та необхідної вантажопідйомності.

Металоконструкції виготовляємо з перевіреної нержавіючої сталі, яка повністю відповідає всім чинним ГОСТам і техрегламентам. Для забезпечення високої надійності та стабільної роботи підіймального обладнання, застосовуємо 5 типів високоякісних клапанів: запобіжний, зворотний, зворотний електрокерований, дросельний, клапан обриву рукавів високого тиску.

Сфери застосування столів із нержавіючої сталі

Таке обладнання буде оптимальним рішенням для оптимізації перевантажувальних процесів на підприємствах харчової, хімічної та фармацевтичної промисловостей. На ділянках, де необхідно досягти суворої відповідності всім санітарним та екологічним стандартам.

Фахівці нашого відділу продажів завжди готові проконсультувати вас з усіх питань щодо підіймальних платформ з нержавіючої сталі та іншої продукції заводу Форстор. Телефонуйте за телефонними номерами, які вказані вгорі екрана, або надсилайте заявку нам на пошту. Усі контакти з докладною картою проїзду ─ на цій сторінці.