You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомний гідростіл ножичний

У продажу ножичний гідростіл — чудове рішення для оптимізації перевантажувальних робіт на складі або в магазині. Таке обладнання чудово підійде для завантаження/розвантаження вантажного транспорту на підприємстві, де немає місця для оснащення повноцінного складського дока.
від 105 000 грн.
Ножичний гідростіл

Переваги гідростолів

 • Дозволяють збільшити швидкість перевантажувальних робіт у 3-4 рази.
 • Навантаження на персонал знижується, звільняючи робітників для більш пріоритетних завдань.
 • Обладнання не потребує реєстрації в органах контролю.
 • Відносно невелика вартість, порівняно з аналогічними рішеннями.
 • Короткі терміни виробництва і постачання.

Технічні характеристики

Довжина підйомної платформи

мм

до 6000

Ширина підйомної платформи

мм

до 3000

Максимальна висота підйому

мм

5000

Максимальна вантажопідйомність

кг

10000

Висота в складеному стані

мм

300-500

Доступна обробка елементів

— Полімерна фарба

— Нержавіюча сталь

Ще на стадії розроблення гідростола, в його конструкцію закладаємо дворазовий запас міцності та вантажопідйомності, що гарантує справність обладнання навіть у разі випадкового перевантаження.

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво гідростолів в Україні

Складальний майданчик ножичних підйомників
Листозгинальний верстат
Плазморіз із комп'ютерним керуванням
Група токарних верстатів
Ножичний гідростол після фарбування

Завод вантажопідйомного обладнання розташований у місті Дніпро. Ми маємо в своєму розпорядженні потужну технологічну базу для розробки перевантажувальних систем будь-якої складності. Обладнання виготовляємо згідно з ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Наша головна спеціалізація — комплексна реалізація проєктів "під ключ". Ми беремо на себе всі питання з проєктування, виробництва, доставки та монтажу підіймальних гідростолів з подальшим пусконалагодженням і обслуговуванням. Виїзні монтажні бригади працюють по всій Україні.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Конструкція ножичного гідростола

Гідростіл являє собою вантажну платформу з ножичним підйомним механізмом і приводною гідравлічною системою. Маслостанція приводить у рух гідроциліндр, що забезпечує підйом і опускання платформи. У виробництві гідравлічних підіймальних столів використовуються клапани італійського виробництва Oleodinamica Marchesini і рукава високого тиску Hansa Flex. Для забезпечення антикорозійних властивостей обладнання покривається промисловою фарбою Akzo Nobel (Нідерланди) або Alpina (Німеччина).

Одна з головних особливостей такого обладнання ─ велика кількість доступних опцій. Це дає змогу оптимізувати гідростіл для роботи в практично в будь-яких умовах. Деякі з доступних опцій:

 • Оцинкування металоконструкції
 • Рамка безпеки
 • Відкидна апарель
 • Борти, огорожі та хвіртка
 • В'їзні пандуси
 • Обмежувачі скочування

Сфера застосування

Вантажопідйомний стіл здобув велику популярність і затребуваність на виробничо-складських і торгових підприємствах. Проста конструкція, безпека і легкість експлуатації, поряд з продуктивністю і надійністю роблять це обладнання дійсно ефективним. Залежно від конструкції, гідростіл може виконувати функції міжповерхового ліфта, підземного гаража, вантажного ліфта і розвантажувального майданчика.

З усіх питань звертайтеся до фахівців нашого відділу продажів. Менеджери Форстор проконсультують вас щодо вибору гідростола для роботи в умовах вашого підприємства. Дізнатися актуальні ціни та терміни виробництва ви можете зателефонувавши за вказаними телефонами або написавши через форму зворотного зв'язку. Повний список контактів ви знайдете на цій сторінці.