You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підйомники для автосервісу

Підйомник для СТО — компактне рішення для організації місця під техобслуговування легкових автомобілів. Особливість конструкції дає змогу піднімати машину на висоту, яка підходить для будь-яких сервісних робіт, зокрема й регулювання кутів установки коліс.
Підйомники для автосервісу

Особливості підйомника для СТО:

  • Рівномірний підйом автомобіля;
  • Надійна система безпеки;
  • Широкий вибір конфігурацій;
  • Вигідна ціна;
  • Компактні розміри обладнання в складеному стані.
У складеному вигляді підйомник повністю поміщається в приямку. Трапи знаходяться на рівні підлоги й не заважають проводити інші сервісні роботи.

 

Підбір вантажного підйомника

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво підйомників для СТО

Ділянка ручної обробки деталей
Потужний плазморіз
Досвідчені майстри
Сучасне обладнання
Поновлюваний запас сталі

Ми пропонуємо купити підйомник для СТО у виробника за вигідною ціною. Обладнання збирається досвідченими фахівцями в місті Дніпро. Підйомники виробляються відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002: 2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Ми пропонуємо повний комплекс послуг: від проєктування підйомника до запуску в експлуатацію. Доставка обладнання забезпечується в будь-який регіон України. Мобільні професійні бригади здійснять виїзд на об'єкт для проведення монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Автомобільний підйомник: принцип роботи

Підйом трапів здійснюється системою важелів (ножиць), на які впливає гідроциліндр. За нагнітання тиску в циліндрі відповідає силовий блок у складі електродвигуна змінного струму, насоса і масляного резервуара.

Майстри можуть виконувати широкий спектр сервісних робіт, не побоюючись падіння автомобіля. За безпеку роботи з підйомником відповідають спеціальні клапани обриву. Вони забезпечують плавне опускання в разі збою гідросистеми або при відключенні електрики під час підйому-спуску автомобіля.

Ми пропонуємо купити ножичний підйомник будь-якої модифікації від виробника. В наявності є різні розміри трапів, що дає змогу вибрати варіант підйому автомобіля (за днище або з повним заїздом). За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів відділу продажів. Кваліфіковані фахівці допоможуть вибрати оптимальний варіант обладнання та проконсультують з будь-якого питання.