You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підлоговий кантувач Форстор

Стаціонарний кантувач — це універсальне обладнання, яке застосовується для ротації великогабаритних вантажів великої маси на заводах і промислових підприємствах. Дозволяє перевертати рулони, бобіни та вантажі подібної форми, щоб підготувати їх до перевезення або зберігання.
Підлоговий кантувач

Технічні характеристики

Максимальна вантажопідйомність

т

15

Кут кантування

гр° 

90

Напрямок кантування

2 сторони

Привід кантувача

гідравлічний

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

Виробництво стаціонарних кантувачів у Дніпрі

Кваліфікований персонал
Потужний верстатний парк
Автоматизований плазморіз
Ділянка точкового зварювання
Ділянка обробки профілів

Підлогові кантувачі виготовляємо на сучасному заводі Форстор Індастрі в Дніпрі. Обладнання виготовляємо відповідно до ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підйомні платформи FORSTOR. Технічні умови".

Це виробництво перевантажувального обладнання повного циклу. Спеціалізуємося на проєктах "під ключ": проєктуємо і виробляємо обладнання, виконуємо доставку і монтаж кантувача з подальшими пусконалагодженням і сервісом.

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості конструкції

Міцна сталева рама виконує функцію каркаса і забезпечує стійкість кантувача. На рамі встановлено платформу-гойдалку, на яку закріплюється вантаж для кантування. Перекидання платформи здійснюється під впливом потужних гідравлічних циліндрів, що приводяться в дію силовим блоком. Кантувач стаціонарний управляється за допомогою кнопкового пульта, тельферного типу.

Сфери застосування стаціонарних кантувачів

Усе, що стосується рулонної продукції, часто необхідно підготувати до зберігання/перевезення — перевернути з лицьового боку на бічний (і навпаки). Якщо рулон при цьому важить кілька тонн або навіть кілька сотень кілограмів, використовують кантувач підлоговий.

Таке обладнання знайшло широке застосування у сфері промисловості та логістики. За допомогою підлогового кантувача готують до відвантаження рулони сталі на металобазі. Для ротації пресформ на заводах також застосовують кантувачі.

Якщо ви хочете купити промисловий кантувач, звертайтеся до нашого відділу продажів перевантажувальних систем. Телефонуйте за номерами, які вказані на сторінці контактів або пишіть прямо в онлайн-чат праворуч. У нас є досвід у виробництві кантувачів з різною вантажопідйомністю. На вимогу, можемо провести випробування обладнання у нас на заводі в Дніпрі. Звертайтеся, обговоримо ваш проєкт.