You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Люлька для навантажувачів

Люлька для навантажувачів — різновид навісного обладнання, яке використовується для підіймання людей на певну висоту. Також воно відоме під назвою робоча платформа монтажна.
Люлька для навантажувачів

Технічні характеристики

Вантажність кг 200 - 300
Кількість ярусів   1-2
Висота мм 1800 - 3080
Довжина мм 1000 - 1200
Ширина мм 800 - 1000
Нестандартні розміри і колір   під замовлення

Потрібна консультація?

Зв'язатися з менеджером

Андрій Галинський

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Виробництво робочих платформ в Україні

Сучасний виробничий цех
Сучасний листозгин
Ділянка зборки платформ
Стрічкопильний верстат
Збірка робочої платформи
Відправка готових платформ з виробництва

Виробнича ділянка, на якій виготовляються платформи для навантажувачів, розташована в місті Дніпро, та оснащена сучасним обладнанням для виготовлення металоконструкцій та іншого підйомного обладнання будь-якої складності.

Наша продукція має сертифікат Укрсепро і всі необхідні дозвільні документи. Крім того, робочі платформи виготовляються відповідно до технічних умов (ТУ У 29.2-33700560-004:2011).

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Як працює робоча платформа для навантажувача

Щоб підняти людину на платформі, застосовується складська техніка, така як: навантажувач, річтрак або штабелер. Люлька для навантажувачів надійно кріпиться до вил вантажної техніки. Для безпеки людини монтажна платформа для навантажувача оснащена надійною огорожею із хвірткою, спеціальним кріпленням до вил (з механізмом захисту від перекидання), решітками та страхувальними ременями.

У нас налагоджено виробництво робочих платформ різних габаритів, призначених для підйому однієї людини чи декількох осіб. Використання лише якісних матеріалів та сучасного ефективного обладнання, дозволяє нам виготовляти міцні платформи з надійним захистом від корозії. 

Робоча платформа — вже обов’язковий атрибут будь-якого складського чи торгового підприємства, проведення інвентаризації, обслуговування стелажів, освітлення на складах. Не даремно наші люльки для людей успішно експлуатуються провідними компаніями в Києві, Дніпрі та інших містах України. 

Підйомна платформа для штабелера — переваги:
  • Невисока вартість в порівнянні з пересувними підйомними платформами;
  • Високий рівень безпеки при проведенні робіт на ділянці;
  • Оптимізація роботи вантажної техніки, розширення можливостей;
  • Компактне зберігання та легкість у використанні.

На всю нашу продукцію, включаючи люльки для навантажувачів, ми надаємо сертифікат якості. Тому, якщо ви бажаєте полегшити та прискорити робочий процес з вантажем, вам обов’язково треба звернути свою увагу на наше перевантажувальне обладнання. 

Спеціальна модифікація люльки зі збільшеною висотою робочої платформи дає можливість використовувати на висотних роботах звичайний електричний штабелер чи іншу складську техніку з середньою висотою підйому. 

При виготовленні платформи обов’язково враховуються характеристики навантажувальної техніки, яка буде працювати з нею, а також інші важливі параметри. Наше виробництво робочих платформ дозволяє виготовляти нестандартні люльки, з врахуванням ваших потреб та умов роботи. Якщо ви бажаєте купити монтажну платформу для навантажувача, наші спеціалісти завжди готові проконсультувати вас та підібрати найбільш оптимальне рішення. Телефонуйте за номерами, які вказані на сторінці контактів або скористайтеся формою зворотного зв'язку.