You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Електричний підйомник для басейну

Підйомник для басейну з електроприводом — універсальне обладнання, яке дозволить людині з інвалідністю вільно користуватися басейном без сторонньої допомоги. Підйомник відрізняється компактною і надійною конструкцією і не вимагає підведення додаткових комунікацій — працює від знімного акумулятора, який можна заряджати від домашньої електромережі.
Електричний підйомник для басейну

Основні переваги

  • Просторе сидіння з опорою для попереку
  • Додатковий стабілізатор забезпечує плавний спуск і підйом
  • Не вимагає підключення до мережі — працює від акумулятора
  • Акумуляторний відсік надійно захищений від вологи та бризок.
  • Надійне кріплення до підлоги за допомогою анкерних болтів

Технічні характеристики

Вантажність кг 150 
Поворот крісла град 180
Цикли підйому/спуску на одному заряді циклів до 100
Захист від корозії  Нержавіюча сталь

Запит на підйомник

Зв'язатися з менеджером

Богдан Мединський

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

ВИРОБНИЦТВО ПІДЙОМНИКІВ
 
Доставка та оплата
 
ЗБІРКА І МОНТАЖ
 
Креслення підйомників

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Нам довіряють

Rozetka
Zeppelin Ukraine
Kiddisvit
weichai
ПУМБ
Цитрус

Особливості електропідйомника для інвалідів в басейн

Перша думка про поєднання слів «електричний підйомник для інвалідів в басейні» наводь на думку, що це може бути не зовсім безпечно. Як можна використовувати електричне обладнання біля води, в якій знаходяться люди? Насправді можна. Підйомник не треба підключати до електромережі — він працює автономно від акумулятора малої напруги (всього 12 Вольт). Крім того, акумуляторний відсік надійно захищений від вологи та бризок води, а електропривід працює на «безпечному» постійному струмі.

Конструкція та принцип роботи підіймача

Оскільки підйомник призначений для роботи біля води, то його конструкція виконана з нержавіючої сталі. Основа щогли кріпиться до підлоги біля басейну за допомогою анкерних болтів. До опорної щогли кріпиться похила стріла з сидінням для пасажира. Зміна кута нахилу стріли — є підйомом або опусканням людини в басейн. По суті, принцип роботи такий же, як і у стандартного гідропідйомника, тільки дана модель не вимагає підведення комунікацій.

Регулювання кута нахилу стріли здійснюється за допомогою лінійного актуатора, який жорстко закріплений на щоглі підйомника. Принцип роботи актуатора полягає в перетворенні обертального руху електроприводу в штовхання/втягування пневматичного циліндра. Завдяки використанню стабілізатора, підйом і опускання проходять плавно, без ривків. Зручне і просторе сидіння оснащене ручками та страхувальним поясом. Керування рухом здійснюється через дистанційний кнопковий пульт.

Хочете купити підйомник для басейну електричний за доступною ціною від українського виробника, тоді звертайтеся до відділу продажів підйомного обладнання Форстор Індастрі. Телефонуйте за вказаними телефонними номерами або залишайте заявку через форму зворотного зв'язку. Повний список контактів знайдете на цій сторінці.