You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Навантажувачі TOYOTA в Україні

Для Вас у продажу широкий вибір вилкових навантажувачів та іншої навантажувальної техніки від ведучого світового виробника Toyota. Всі навантажувачі від офіційного дилера, заводська гарантія та сервісне обслуговування по всій Україні.

Подбор техники для склада

Связаться с менеджером

Андрей Галинский

+38 (067) 474-76-00

+38 (057) 759-79-00

Нам доверяют

АТБ
kernel
70
Cersanit
azmol
steko
10
interpipe
11
37
adidas
клуб
roshen
kfc
rehau
av metal
8
Rozetka
12
eldorado
Zeppelin Ukraine
Феррекспо
lifecell
30
161
Kiddisvit
centravis
34
16
17
weichai
22
21
ПУМБ
25
26
7
28
33
36
38
Цитрус
40
unic
42
111111
avk
awt
198
200
43
ukrservice
3
nibulon

Компанія Форстор пропонує високопродуктивне складське устаткування всесвітньо відомого виробника навантажувальної техніки TOYOTA Industrial Equipment яке забезпечить максимальну ефективність будь-якої торгово-складської компанії. Продаж навантажувачів супроводжується подальшим якісним сервісним та гарантійним обслуговуванням, постачанням оригінальних запчастин Toyota і навчанням її безпосередніх користувачів правилами експлуатації обладнання.

Все для ефективної роботи складу та підприємства

Вантажопідйомна техніка Toyota здатна повністю задовольнити потреби в обробці вантажів самого вимогливого замовника. Щоб правильно вибрати навантажувальну техніку, необхідно точно позначити завдання, які вона повинна виконувати. Для транспортування палет по складу і підйому на стелажі, пропонуємо самохідні штабелери та електричні візки, а при необхідності підйому вантажів на великі висоти використовуються висотні штабелери.

Форстор пропонує клієнтам проєкт складу, який включає стелажі і спецтехніку, успішно функціонуючу як єдина взаємозалежна система. Ми володіємо значним досвідом у галузі вирішення завдань складської логістики, а також у подальшій інсталяції розроблених проєктів, про що свідчить безперервний ріст числа наших постійних клієнтів.

Автонавантажувачі Toyota повністю відповідають високим міжнародним вимогам якісного і екологічного контролю: ISO 9001, ISO 14001. Виробляються в різних модифікаціях: стандартні, низько-профільні, вибухобезпечні і низькотемпературні моделі.

Підприємство Форстор здійснює поставку навантажувачів Toyota і складської техніки BT по всій Україні, а також виконує сервісне гарантійне обслуговування. У нас Ви можете купити навантажувач в Дніпропетровську, Києві зі складу або ж оформити замовлення на необхідну модель, звертайтеся до фахівців відділу продажу за консультацією в будь-якій зручній для Вас формі в розділі контактів.