You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Гідравлічні підйомники Львів від завода-виробника в Україні

Вантажні гідропідйомники — обладнання, яке дозволяє значно підвищити якість та безпеку обробки вантажів на складі, виробництві або торгівельному підприємстві. Наша компанія виготовляє ножичні та стійкові гідравлічні підйомники, що відрізняються значним терміном експлуатації та простим обслуговуванням. Максимальна вантажопідйомність обладнання — 10 тонн, висота підйому платформи — до 10 метрів.

Подбор грузового подъемника

Связаться с менеджером

Богдан Медынский

+38 (‎050) 320-76-00

+38 (056) 785-79-00

 

Сертифікати на підйомники

Сертификат проверки
Сертификат соответствия

Гідравлічні підйомники — виробництво в Україні

Монтаж та перевірка обладнання
Сучасний плазморіз
Виробництво повного циклу
Досвідчені майстри
Професійні зварювальники

Сучасне виробництво дозволяє нам виготовляти гідравлічні підйомники під будь-які задачі. Ми використовуємо перевірені комплектуючі та високоякісну сталь. Особлива увага приділяється безпеці та надійності обладнання. Виробництво ведеться згідно ТУ У 28.2-41922252-002:2018 "Підіймальні платформи FORSTOR. Технічні умови" .

Виробництво підйомного обладнання знаходиться у місті Дніпро. У нас працює потужний інжиніринговий відділ, що дозволяє проектувати та виготовляти оптимальні підйомники під вимоги кожного окремого клієнта. Замовляйте надійний стійковий підйомник або підйомний стіл у Львів з доставкою та монтажем.

Нам доверяют

АТБ
kernel
70
Cersanit
azmol
steko
10
interpipe
11
37
adidas
клуб
roshen
kfc
rehau
av metal
8
Rozetka
12
eldorado
Zeppelin Ukraine
Феррекспо
lifecell
30
161
Kiddisvit
centravis
34
16
17
weichai
22
21
ПУМБ
25
26
7
28
33
36
38
Цитрус
40
unic
42
111111
avk
awt
198
200
43
ukrservice
3
nibulon

Як купити стійкові та ножичні підйомники у Львові

Якщо ви шукаєте надійне виробництво підйомників у Львові — звертайтеся до нашої компанії. Наш завод знаходиться у Дніпрі, але ми доставляємо та монтуємо гідравлічне підйомне обладнання по всій Україні. Пропонуємо комплексне рішення вашої виробничої задачі за вигідною ціною. Замовляйте підйомник гідравлічний у Львів за найкращими умовами.

Виготовляємо гідравлічні підйомники різного типу і призначення:

Підйомний стіл — обладнання ножичного типу вантажопідйомністю до 10 тонн. Активно використовується на складах, виробництві, торгівельних підприємствах.

Консольний підйомник — обладнання стійкового типу, яке дозволяє піднімати вантажі на висоту до 10 метрів.

Підйомники для інвалідів — спеціальні платформи для переміщення маломобільних людей між поверхами будівлі та через різноманітні перешкоди.

Ліфт для автомобіля — підйомник, який допомагає організувати додаткове підземне паркомісце.

Підйомник для СТО — обладнання, яке підіймає автотранспорт на оптимальну висоту для проведення ремонтних робіт та технічного обслуговування.

Авторозвантажувач — платформа довжиною до 22 метрів, яка застосовується для розвантажування автотранспорту без самоскидного механізму.

Кухонний ліфт — стійковий невеликий підйомник для ресторанів та приватних будинків.

Шахтний підйомник — ножичне або стійкове підйомне обладнання, яке рухається по шахті та характеризується підвищеною безпекою використання.

Для того щоб купити ножичний підйомник у Львові, або замовити будь-яке інше гідравлічне підйомне обладнання, звертайтеся до наших спеціалістів. Досвідчені фахівці нададуть професійну консультацію, допоможуть швидко та ефективно вирішити вашу задачу. Для зв’язку з нашими менеджерами використовуйте контакти на цій сторінці. Чекаємо на ваші питання та заявки!