You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Підбирачі замовлень, комісіонери BT

Компанія Форстор представляє вам серію BT Optio — штабелери для ручної комплектації замовлень на складі. В асортименті моделі вертикальні й горизонтальні комісіонери для роботи на верхніх, середніх і нижніх ярусах складських стелажів.

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Максим Бакумов

+38 (067) 545-76-00

+38 (044) 353-36-00

Нам довіряють

Вилковий підбирач замовлень

Горизонтальний комплектувальник замовлень Тойота — сучасне рішення для комплектації замовлень з першого та другого рівня стелажної системи. 

Вертикальний штабелер ручної комплектації є свого роду електроштабелером із платформою, яка підіймає оператора і контейнер (піддон) для комплектації замовлення. Це більш універсальна техніка, яка дозволяє не тільки підбирати продукцію, але і переміщати її по складу і штабелювати на великій висоті.

Особливості конструкції комісіонерів BT

Головна особливість техніки Toyota — безпека оператора і комфорт його роботи, що призводить до підвищення ефективності техніки в цілому. Комісіонери  BT Optio не стали винятком. Комплектація замовлень оптимізована шляхом впровадження сучасних розробок BT.

В конструкції передбачені системи

  • гасіння вібрації,
  • автоматичного регулювання швидкості при русі з вантажем,
  • управління сидінням оператора,
  • надійне захисне огородження,
  • відмінна видимість,
  • запуск двигуна по PIN-коду.

Крім того, комісіонер може бути оснащений функціоналом віддаленого керування та установки автономного руху по вказаній траєкторії.

Купуйте у надійних постачальників

Компанія Форстор — офіційний представник Toyota і BT в Україні. Техніка завжди є в наявності на складі в Києві або Дніпрі. Виконуємо доставлення в будь-яку точку України протягом кількох днів.

З усіх питань, щодо підбирачів замовлень зв'яжіться з нашими менеджерами вже сьогодні. Наші фахівці проконсультують вас, допоможуть підібрати та купити комплектувальник замовлень, який буде ефективно виконають завдання вашого складу. Повний список контактів на цій сторинці