You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Електронавантажувачі Toyota 8FBE до 2,0 тонн

Триопорні електронавантажувачі Toyota 8FBE ідеально підійдуть для роботи на складах з мінімальною відстанню між стелажами та інших індустріальних комплексах з обмеженим робочим простором. Однією з найважливіших переваг триопорного навантажувача є його компактність та низький профіль (1980 мм) і система вільного ходу вил, що дозволяє ефективно працювати з залізничними вагонами та вантажними автомобілями.
Ціна:
800 000
грн
Електронавантажувачі Toyota 8FBE до 2,0 тонн

Технічні характеристики

Вантажність кг 1500-2000
Відстань від центра ваги до спинки вил мм 500
Максимальна висота підйому мм 3000 * (2500-6000)
Вільна висота підйому вантажу мм 125-140
Загальна ширина машини мм 1075
Довжина машини до спинки вил мм 1750-2045
Загальна висота по захисній огорожі мм 1980
База коліс мм 1210-1400
Радіус повороту (зовнішній) мм 1385-1675
Мінімальна ширина проїздів, що перетинаються під кутом 90° мм 1560-1790
Базова ширина проїздів для розвороту машини з вантажем на 90° мм 1710-2040
Потужність тягових двигунів кВт 2х4,9
Потужність двигуна підйому кВт 9
Батарея (стандарт) Ач / В 390/48

* Стандартна висота підйому вил

Підбір техніки для складу

Зв'язатися з менеджером

Максим Бакумов

+38 (067) 545-76-00

+38 (044) 353-36-00

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР TOYOTA
Гарантія та сервіс
 
Купити в лізинг
 
ЗАПЧАСТИНИ ТА ТО

Нам довіряють

Триколісні електронавантажувачі нового покоління

Компанія Форстор представляє триколісні електричні навантажувачі Toyota 8FBE для роботи в умовах обмеженого простору на складських, торгових і виробничих підприємствах. Машина відрізняється маневровістю і простотою управління по рахунок 3-опорної конструкції та незалежного приводу передніх коліс, що дозволяє їм обертатися в протилежні сторони, по рахунок цього оператор може розгорнути навантажувач по мінімальному радіусу — практично на місці.

Відмітна перевага даної моделі — компактність і низький профіль (1980 мм). А вбудована система вільного ходу вил дає можливість ефективно виконувати завантаження / розвантаження вагонів, морських контейнерів і кузовів фур.

Лідер енергоефективності у своєму класі

Електронавантажувач 8fbe отримав велику кількість доробок, вдосконалень і модифікацій в порівнянні з моделлю минулого покоління. Використання в комплектації машини сучасних розробок компанії Тойота, призвело до збільшення максимального часу безперервної роботи до 9 годин, що на 20% більше, ніж в Аналогічних навантажувачів.

Оптимізована витрата енергії

Компанія Toyota відома своїми інноваційними дослідженнями і розробками в сфері електродвигунів і енергетики. Застосування сучасних технологій економії заряду батареї дозволило Отримати оптимальні показники продуктивності і збільшення терміну служби батареї. Одна з Найбільш примітних систем, інтегрованих в триколісні електронавантажувачі 8FBE — функція контролю та управління потужністю. Вона дозволяє оснастить машину систему швидкої заміни акумулятора, що своєю чергою значно зменшує час простою навантажувача при багатозмінному режимі роботи.

Триколісний навантажувач Toyota — базова комплектація:

  • Комфортне і просте управління. Підтримка курсової стійкості — оновлена ​​система, яка дозволяє звести до мінімуму навантаження на оператора навантажувача, під час штабелювання вантажів на великій висоті.
  • Автоматичне повернення вил в початкове положення і їх вирівнювання натисканням на одну кнопку.
  • Система автоматичної корекції кута нахилу щогли з урахуванням висоти і швидкості підйому вантажу.
  • Оновлена ​​конфігурація рами навантажувача полегшує доступ оператора до кабіни, забезпечує хороший огляд і Високу безпеку водія в процесі роботи.
  • Навантажувачі моделі 8FBE укомплектовані надійною системою утримання скочування, що забезпечує надійну фіксацію в нерухомо стані.
  • Завдяки новій схемі розміщення двигунів і систем управління навантажувачі даної моделі можуть бути ефективно Введено в експлуатацію в будь-яких умовах, в тому числі і при сильних опадах.

Купити триколісний навантажувач Toyota 8FBE за вигіднішою ціною ви можете на складі в Києві або замовити доставлення в будь-яке місто України. Для цього вам достатньо зв'язатися з нашим відділом продажів з будь-якого із зазначених телефонних номерів. Ви також можете залишити заявку на нашому сайті через форму зворотного зв'язку. Телефонуйте або пишіть вже сьогодні, чекаємо ваших звернень